MultiBoot USB 1.9 TR Portable ve Görüntülü Anlatım USB’den Windows Kurma

İşletim Sistemleri ZaCCeRoNi 5.945 kez okundu

, windows’u USB’den kurmanıza yarayan kullanışlı bir araçtır. Bu program ile Windows 2003, XP, Vista ve Windows 7 işletim sistemlerinin kurulumlarını USB Flash Sürücüleri üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey en az 4 GB kapasiteli bir USB bellek. Programın kullanımı son derece kolaydır. Programın içerisinde USb biçimlendirmek için kullanılabilecek yardımcı araçlar da bulunmaktadır.  Yapmanız gereken tek şey Windows kurulum cd’sinin içeriğini flash belleğe kopyalamak ve programın arayüzünden Başlat butonuna tıklamaktır. Bu şekilde program USB belleği sisteme “USB Harddrive” olarak tanıtır ve BIOS menüde “USB HDD” sürücü şeklinde görülür. Kurulum süresi DVD’ye göre çok kısadır. DVD ile Windows 7’yi yaklaşık 28 dk ile kurulurken USB ile 18 dk’de kurulum yaptım. Rar kalsörünün içinde programın kurulumum ile ilgili açıklama ve görseller mevcuttur.

http://uploaded.net/file/f2walfb1

Rar Pass:  www.fulldownloadtr.com

Gelen Aramalar: multiboot usb 1 9 (805),multiboot usb (198),multiboot usb 1 9 indir (94),usb multiboot (90),multiboot usb 1 9 tr anlatım portable (73),multiboot usb 1 9 tr (57),multiboot usb 1 9 kullanımı (54),multiboot usb v1 7 türkçe portable (47),multiboot 1 9 (46),multiboot usb yapımı (36)

Sosyal Ağlarda Paylaş

“MultiBoot USB 1.9 TR Portable ve Görüntülü Anlatım USB’den Windows Kurma” üzerine 4 yorum

 1. murat dedi ki:

  Linkler silinmiş yenilersen sevinirim

  1. ZaCCeRoNi dedi ki:

   link yenilenmiştir

 2. ugur dedi ki:

  usb belleği iki bölüm yapıp bir bölümüne multiboot kurdum ve bu bölümü StorageCrypt gizlemeye çalıştığımda hata aldım çalışmadı. Bu sorunu nasıl aşabilirim

 3. recep dedi ki:

  win 8 kurulum olusturulur mu bunla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir