X-Men: Geçmiş Günler Gelecek 2014 Türkçe Dublaj İzle İndir

Filmler ZaCCeRoNi 32.119 kez okundu

Resim

Ünlü çizgi roman kahramanı X-Man yepyeni bir film ile tekrar seyircisiyle buluşuyor.  filmi Türkçe dublaj olarak sitemizde.

Oyuncular;

Hugh Jackman, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Halle Berry, Nicholas Hoult, Anna Paquin, Ellen Page, Peter Dinklage, Shawn Ashmore, Omar Sy, Evan Peters, Patrick Stewart, Ian McKellen
IMDB PUANI:8.3


Filmin Konusu;

Mutantlar soylarının tükenmemesi için zamanda yolculuk yapmak zorundadır zira gelecekte kamplara hapsedilmiş durumdadırlar. Sentinel’ler tarafından avlanıp öldürüldükleri için de nesilleri tükenmenin eşiğine gelmiştir. Mutantların soyunu kurtarabilmek için iki ezeli düşman Magneto ve Charles Xavier güçlerini birleştirirler. Planları Sentinel’lerin yarattığı vahşeti durdurmak üzerine kuruludur.

Wolverine, kendi kendini iyileştirebildiği için zamanda yolculuğun onda yol açabileceği yan etkiler yok olacaktır. Bu yüzden Wolverine’i Kitty Pryde’ın da yardımıyla geçmişe gönderirler. Trask Industries’in deneyler sonucu ürettiği Sentinel’lerin yapım aşamasına engel olacaklardır. Acaba bu konuda başarılı olabilecekler midir?

Film Görüntüleri;

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

 Turbobit Linki Tek Link

http://turbobit.net/p2ejzafze2yx.html

Hitfile Linki

http://www.hitfile.net/4GM

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir