Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede 2012 CamRip XviD Yerli Film

Filmler ZaCCeRoNi 1.054 kez okundu

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede 2012 CamRip XviD Yerli Film

İlk filmin devamı olan  ile sizleri çok keyifli bir film bekliyor. Vizyona gireli bir kaç hafta olan bu film CamRip olarak sitemizde sizlere sunuluyor.

FİLMİN KONUSU:

Kayinço Gökhan (Şevket Çoruh), Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu), Muhasebeci Servet (İlker Ayrık) ve Köfte Necmi (Timur Acar)… Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içerde zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttukları bir sey vardır: Mesele çakal olmak değildir, asıl mesele çakallarla dans edebilmektir.

FİLMDEN GÖRÜNTÜLER:DOWNLOAD TURBOBİT

http://turbobit.net/6gpu6xzedehk.html
http://turbobit.net/j6w6x4b8ovb9.html

DOWNLOAD UNEXTFİLES

http://www.unextfiles.com/7pg7uahm2w6e.html
http://www.unextfiles.com/drgs4uaqnx2g.html

Partlar Birbiriyle Uyumludur.

Dikkat: Film Sinema Çekimidir.

Gelen Aramalar: çakallarla dans 2 full indir (156),çakallarla dans 2 indir (82),çakallarla dans 2 camrip (28),çakallarla dans 2 hastasıyız dede full indir (16),çakallarla dans 2 indir turbobit (16),çakallarla dans 2 download (12)

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir