Auslogics BoostSpeed Premium 7.2.0.0 FINAL Sorunsuz Full Sürüm

Araçlar ZaCCeRoNi 1.326 kez okundu

Resim

Bilgisayarınızın yavaşladığını mı düşünüyorsunuz? Programları çalıştırırken eskisi kadar hızlı açılmıyor mu? İnternette gezinirken hız eskisi gibi değil mi? İşte bu gibi sorulara “evet” yanıtını veriyorsanız Auslogics BoostSpeed ile bilgisayarınızın açılış hızını arttırabilir, internet bağlantınızı optimize edebilir, programlarınızın daha çabuk açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu program sayesinde bilgisayarınızın hantallığını hissetmeyecek ve rahatça kullanabileceksiniz.Resim

Auslogics BoostSpeed disk ve registy (kayıt defteri) temizliği yaparak bilgisayarınızın performansını arttırmak üzere hazırlanmış profesyonel bir Windows araçları paketi. Ödül almış bu program ile sisteminizdeki yavaşlama sorunlarını düzeltebilir, ilk kurulumdaki tazeliği ve yüksek performansı yeniden elde edebilirsiniz.

Özellikle Windows başlangıcı ve program çalıştırması gibi konularda bilgisayar kullanıcılarının derdi olan yavaşlık BoostSpeed içerisindeki Windows optimizasyon araçları ile çözüme kavuşuyor. İşletim siteminizin ayarlarını en hızlı çalışacak şekilde ayarlayabileceğiniz bu program ile ayrıca internet üzerinde tarayıcı ve e-posta istemcisi gibi programlarında çalışma hızlarını arttırmak için kullanabileceğiniz birçok araç bulunuyor.

inndir

Turbobit Linki

http://turbobit.net/4q2j7waszq4u.html

Uploaded Linki

http://ul.to/5z11hft8/AUSLBSSPD.7.2.0.0.FNL.rar

Netload Linki

http://netload.in/dateilRdI9JZwEn/AUSLBSSPD.7.2.0.0.FNL.rar.htm

Hitfile Linki

http://www.hitfile.net/QwMJ

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir