Moo0 YouTube Downloader 1.00 Youtube video indirme yazılımı

Genel Programlar ZaCCeRoNi 2.258 kez okundu

Moo0 YouTube Downloader 1.00 Youtube video indirme yazılımı

Youtube’de hoşunuza giden videoları indirmek istiyorsunuz ama indiremiyor musunuz? Bu durumda tam sizin aradığınız program. Beğendiğiniz indirmek istediğiniz videonun linkini programa ekleyerek videoyu kolayca indirebilirsiniz.

Moo0 YouTube Downloader, Youtube üzerinde izlediğiniz ve beğendiğiniz videoları en az çabayla bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan kullanışlı bir programdır.
Favori kliplerinizi ve videolarınızı bilgisayarınıza indirerek daha sonra istediğiniz zaman çevrimdışı olarak tüm indirmiş olduğunuz videoları izleme şansını kullanıcılara sunan bu basit ve kullanışlı yazılım, sade ve şık arayüzüyle de dikkat çekmektedir.
İzlediğiniz Youtube videolarını indirmek için yapmanız gereken tek şey videoya ait olan bağlantı linkini kopyalayarak, program üzerinde ilgili alana yapıştırmaktır. Ardından indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.
Videoları bilgisayarınıza sadece FLV formatında indirmenize olanak tanıyan yazılım, aynı anda birden çok videoyu indirmek için de destek sunmaktadır.

Gelen Aramalar: youtubeden film indirme program? (11)

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir