IObit Malware Fighter PRO 2.5.0.8 Final Full Multilanguage

Antivirüs Güvenlik ZaCCeRoNi 2.738 kez okundu

Resim

 , ikili teknolojisi sayesinde bilgisayardaki zararlı yazılımları temizlemekle kalmaz sürekli koruma sağlar. Özellikle pek çok kullanıcının korkulu rüyası haline gelen casus yazılımlar üzerinde de etkili olan program sistemde derinlemesine bir temizlik sağlar.

Sisteme sızmaya çalışan spyware, keylogger, bot, worm, adware, trojan, hijacker gibi zararlı yazılımları engeller. Tüm Antivirüs programlarına uyumlu olduğu için eşzamanlı kullanabilirsiniz ve bilgisayarınızın performansında herhangi bir azalma olmaz.

3 Farklı Tarama Seviyesi

Sistem durumuna göre kullanıcının tercihine bırakılmış 3 farklı tarama seçeneğiyle IObit Malware Fighter, sistemin en derinlerine sızan tehlikelerle bile mücadele eder.

Resim

Resim

Kullanıcı Dostu Arayüz

Programın renkli arayüzü kullanım kolaylığı sağlayan basit menülerden oluşuyor. Böylece istediğiniz işlemi seçmekte zorlanmıyorsunuz.

Gelişmiş Gerçek Zamanlı Koruma:

Program başlangıç, tarayıcı, ağ, dosya, cookie, işlem, disk ve zararlı yazılım muhafızları yardımıyla, sistemdeki her işlemi gerçek zamanlı olarak takip eder ve tehlikelere karşı anında önlem alır.

Bulut Bilişim Teknolojisi

Gelişmiş bulut bilişim teknolojisiyle en yeni zararlı yazılım davranışlarını analiz ederek olası risklere karşı otomatik koruma sağlar.

Turbobit Linki

http://turbobit.net/gsl0ertfclwe.html

Uploaded Linki

http://ul.to/j60dv41w/IOMWFGHTPRO.2.5.0.8..rar

Netload Linki

http://netload.in/datei4ngYHqmTvN/IOMWFGHTPRO.2.5.0.8..rar.htm

Mediafire Linki

http://www.mediafire.com/?lki8jvk3j78367o

Hitfile Linki

http://hitfile.net/s8Z1

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir