İnternetten İlanı Aşk Scripti

Webmaster Araçları ZaCCeRoNi 2.370 kez okundu

İnternetten İlanı Aşk Scripti

R10 Üyelerinden nightwolf un askerden izine geldiği zaman tasarlamış olduğu İlanı aşk scripti ile sevginizi internetten gösterebilirsiniz. Tasarım olarak çok hoş bir script olmuş. Seviyorsunuz ve açılamıyorsanız da bu script ile çıkma teklifi de yapabilirsiniz. Gerekli ayarlamalar kurulum dosyasında ayrıntılı bir şekilde anlatılmış. nightwolf a yapmış olduğu bu güzel tasarımdan ötürü çok teşekkür ediyoruz.

Özellikleri;

  1. Sayfadan bağımsız çalışan müzik player, standartta “baha – aşk yemini” var, isterseniz değiştirebilirsiniz, kurulum dosyası içinde mevcut anlatımı..
  2. sayfa geçiş efekleri var (sadece internet explorede çalışıyor…)
  3. scriptte son adımda evet-hayır seçeneği çıkıyor, ordaki hayır butonuna efekt uyguladım  yani sevgiliniz tıklamakta biraz zorlanacak ama evet’e anında tıklıyor )
  4. evet veya hayır bölümünün sonuç sayfasına video veya başka şeylerde koyabilirsiniz…
  5. Kız arkadaşınız evet veya hayır dediğinde belirttiğiniz maile hangi cevabı verdiğine dair mail gidiyor ( reklam maili fılan değildir kesinlikle!!! )

 

Hayırlı olsun 

Demo

Script indirme linkleri :

  1. Kız avlama scripti speedyshare
  2. Kız avlama scripti rapidshare

 

Önemli Bir Not: Script ile gelen mail adresini kendi mail adresiniz ile değiştiriniz. Değiştirmediğiniz taktirde tasarımcı nightwolf un mail adresine postalar geldiği için arkadaşın mail kutusu doluyor. Buna lütfen dikkat edelim.

Gelen Aramalar: çıkma teklifi scripti (10)

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir