GOM Video Converter 1.1.1.69 (2015) FuLL

Genel Programlar ZaCCeRoNi 2.974 kez okundu

GOM Media Player yapımcıları tarafından geliştirilen çeşitli video dosyalarını dönüştürmenize yardımcı bir video dönüştürücü yazılımdır. Sezgisel kullanıcı arayüzü ile video dönüştürme işlemini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Çok çekirdekli işlemciler ile kullanıcılar aynı anda birden fazla dosya dönüştürmek için çoklu dönüştürme işlevini kullanabilirler. GOM Video Converter iPad, iPod, iPhone, PSP, PS3, Xbox 360, Zune, Blackberry, Android gibi cihazların çıkış formatlarını desteklemektedir. Ayrıca GOM Video Converter altyazı ekleme, ses çıkarma, kendi logonu videoya gömme ve anlık ön izleme oluşturma gibi gelişmiş özellikler de sunmaktadır.

Desteklenen giriş formatları:

FLV (FLL) / MP4 / AVI / DivX / MPEG-1 / MPEG-2 / MKV / OGM / WMV / ASF / MOV / RM / RMVB / M4V / VOB / 3GP / QT / TP / MTS / MP3 / WAV / M4A / AAC

Desteklenen çıkış formatları:

AVI(XviD, DivX, MotionJPEG, AVC) / MP4(MPEG-4, AVC) / WMV / FLV (H.263, H.264) / 3GP/ 3G2 / OGM / SWF / MP3 / M4A / AAC / PCM

Desteklenen cihazlar:

iPhone, iPad, iPad 2, iPod Touch, iPod Nano, iPod Classic, PSP, PS3, Xbox 360, Wii, Zune, Blackberry, Android (Nexus One, Xperia X10, HTC Magic, HTC Desire, Galaxy S), Walkman vs.

TURBOBİT LİNKİ

http://turbobit.net/7nmqo206wj0g.html

UPLOADED LİNKİ

http://ul.to/4b3gw4xb/GOM Video Converter 1.1.1.69 (2015) FuLL.rar

HİTFİLE LİNKİ

http://www.hitfile.net/1auF

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir