Any Video Converter Ultimate 5.6.6.0 Final Full

Genel Programlar ZaCCeRoNi 1.562 kez okundu

Resim

Any Video Converter bir video format dönüştürme aracı. Kullanımı kolay arayüzü ile hızlı dönüştürme yapabilme özelliği ve görüntü kalitesi yüksek video dosyalarını desteklemesi programın tercih sebebi olabilir.

Dvd Oynatıcılar, smart televizyonlar bazı formatları okumayabilir. Any Video Converter bütün cihazların okuyabildiği formatlara dönüştürme yapabilmektedir. Neredeyse bütün video dosya formatlarını destekleyen ve dönüştürebilen programın dönüştürdüğü dosya formatları arasında AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, FLV, SWF, 3GP , DVD, WebM , MP3 sayılabilir.

Any Video Converter video dosyalarını kırpmanıza, ekran oranını değiştirmenize, ses kalitesini ve formatını değiştirmenize izin veriyor. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra video dosyalarını sisteminizde çözücüsü bulunan formatlara çevirebilirsiniz.

Resim

MOV, M2TS, OGM, RMVB, RM, WMV, QT, WebM, FLV, MOD, TS, TP, DVR-MS, Divx formatları AVI, WMV, MP4, MPEG-1, MPEG-2, FLV, SWF, MKV, 3GP, 3G2 formatlarına dönüştürülebilir.

Program AVCHD (*.M2TS, *.MTS, *.TOD), HD MKV, HD H.264/MPEG-4 AVC, HD MPEG-2, HD MPEG gibi pek çok yüksek çözünürlük video formatını destekler.

Programın desteklediği cihazlar:

– iPod, iPhone, iPad, PSP, Zune, Google Nexus One, BlackBerry, Nokia mobil cihazlar
– PS3, Xbox360, Wii oyun konsollarıinndir

Turbobit Linki

http://turbobit.net/s4tagffpoveg.html

Uploaded Linki

http://ul.to/44yt40jc/ANYVDOCNVTR.5.6.6.0.FNL.rar

Netload Linki

http://netload.in/dateiHNOYUVDioK/ANYVDOCNVTR.5.6.6.0.FNL.rar.htm

Hitfile Linki

http://hitfile.net/k0SQ

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir