Adeko 6 Mutfak-Mobilya-Banyo Tasarım Programı Full-Türkçe

Tasarım Programları ZaCCeRoNi 4.738 kez okundu

Mutfak, banyo, panel mobilya tasarım sunum ve imalat programı. , 1995 yılından beri mutfak ve banyo sekteründe lider firmaların tercih ettiği bir programdır. Bugün ulaştığı noktaya bakınca, dünyadakş mutfak mobilyaları tasarım programlarında gelinen son noktadır diyebiliriz. Türk beyin gücünün nadide eserlerinden biridir ve 3 yıldan beri dünya pazarında yer bulmaktadır.

Genel Özellikler:
Müşterinizi aşıkeden, süratli ve tıpkı gerçek çıktılar.
Mobilya dekorasyon yazılımları arasında dünyada ilk defa ADeko Mutfak programının kullandığı özel tekniklerle çok kısa sürelerde “tıpkı gerçek” çıktılar alabilirsiniz.
Ölçülerini aldığınız mekanı çok pratik olarak programa tanıtın. Müşteri ile birlikte projeyi oluşturun.
ADeko Mutfak’daki bütün modüller, cihazlar, taçlar, panolar birbirlerini tanıyarak nereye yerleşeceklerini bilirler. Projeyi ister plandan, ister cepheden, isterseniz perspektif görünüş içerisinden çizmeye devam edebilirsiniz.
Özel ölçüde veya tamamen farklı bir şekilde bir modül ihtiyacı oluşursa, tanımlamasına girerek anında yeni modülü oluşturup projeye ekleyebilirsiniz.
Mutfak dışında, banyo, portmanto, ray dolap, yüklük gibi mobilyaları da aynı prtaiklikte çizebilirsiniz.
Projenin herhangi bir aşamasında kullanılacak kapağı, kulbu malzemeleri değiştirerek müşterinizin zevkine uygun mutfak modelini oluşturabilirsiniz. İsterseniz bu modelleri önceden hazırlayıp tek tuşla bir mutfak modelini bütün projeye giydirebilirsiniz.Müşterinize mutfağının bitmiş halini gösterir hatta içinde dolaştırabilirsiniz. Hem daha kolay ikna olur hem de olası yanlış anlamalar baştan önlenmiş olur.
Tam otomatik kolon kiriş kertmeleri ve tüm modüllerin imalat resimleri.
Şablon kullanmadan, gönyesi bozuk köşelerin çizimi ve buna uygun köşe dolapların otomatik çizimi ve imalat resimleri.
Özel ölçülerdeki modüllerin otomatik parça listesi.
Tamamen Türkçe ve sektörel terimler.

veya
NOT: Windows 7′de Çalışması İçin Herhangi Bir Xp Kurulu Bilgisayarda Crack İşlemini Yapdıkdan Sonra Program Files Klasörü İçinde Adeko6 Klasörünü Usb Bellek Vb İle Win7 Kurulu Bilgisayara Taşıyarak KullanaBilirsiniz.
Rar Pass:  www.fulldownloadtr.com
Gelen Aramalar: adeko 9 full indir (613),adeko mutfak dekorasyon 9 full download (214),adeko 6 full indir (136),adeko 6 indir (106),adeko mutfak dekorasyon 9 full indir (105),adeko 6 full (77),mutfak tasarım programı full (44),adeko 6 türkçe full indir (39),adeko full (36),mobilya tasarim programi full (34)

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Adeko 6 Mutfak-Mobilya-Banyo Tasarım Programı Full-Türkçe” üzerine 3 yorum

 1. babacan dedi ki:

  admin program win7 de açılmıyor.(herşeyi denememe ragmen) uyumluluk vb.

  1. ZaCCeRoNi dedi ki:

   Windows 7’de Çalışması İçin Herhangi Bir Xp Kurulu Bilgisayarda
   Crack İşlemini Yapdıkdan Sonra Program Files Klasörü İçinde Adeko6 Klasörünü Usb Bellek Vb İle Win7 Kurulu Bilgisayara Taşıyarak.
   Kullana Bilirsiniz

 2. Mustafa IŞIK dedi ki:

  Windows 7′de Çalışması İçin Herhangi Bir Xp Kurulu Bilgisayarda Crack İşlemini Yapdıkdan Sonra Program Files Klasörü İçinde Adeko6 Klasörünü Usb Bellek Vb İle Win7 Kurulu Bilgisayara Taşıyarak. Kullana Bilirsiniz

  ÖLME EŞEĞİM ÖLME

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir